Červen 2012

Timisoara- Prolog

25. června 2012 v 17:37 | Car☮ |  Příběhy

Timisoara- PROLOG


ZEMĚ KŘÍŠŤÁLOVÉ KRÁSY


Timisoara je nádherná země. Domov v ní našlo každé zvíře s čistým srdcem. Celou zemi lemují jezírka nejčistších vod.
Skály vyzívají nezbedné pramínky křišťálových jezer, aby se rozutekly po jejich hřbetech. Tráva šeptá tajemství mrtvých králů, kteří zde vládli. Od nejmocnějšího Plamena po nynější dobu. Rozdělení moci v samotné Timisoaře je ale velmi složitá záležitost...
Tato země má tři říše nazývané: Nyama, Rhado a Kalimantan- Každá z těchto celků má svého vůdce a rod. Timisoara je především domovem kočkovitých šelem. Nyamu tvoří tygři, Rhado obývají gepardi a Kalimantan lvi. Každý rod z těchto říší má právo být vůdcem celé země, ovšem jen na dobu určitou. Na post krále se může přihlásit kdokoliv, z každého klanu vyjdou ale jen tři zástupci s nejvyšším počtem hlasů. Vítězná skupina s králem v čele vládne a spravuje zemi i zbylým rodům, má povolený vstup na všechny území. To ale neplatí pro ostatní skupiny. Doba vlády trvá od úplňku do následujícího, můžou být i výjimky delší nebo naopak kratší vlády.
Tyto zákony nastolil lev jménem Plamen, o kterém už byla řeč. Byl to moudrý panovník a vycházel se všemi klany. Jenže, jak to tak bývá, někdo musí vyvolat problémy. V našem případě to byli Nyamští. Tehdy ještě Nyama nebyla, jen Kalimantan. Tygrům se nelíbila Plamenova povýšennost a nezájem, který o ně jevil. Tak to alespoň viděli oni, Plamen ale takový nebyl. Byl ztělesněním dobra, záleželo mu na každém tvoru obzvlášt na tygrech...už tehdy tušil že problémy nastanou vemi brzy. Tygři založili svou zemi i přes naléhání nejvyššího, dožadovali se stejných práv jako on. Tak vzrostla nenávist mezi Nyamou a Kalimantanem, která postupně vzrostla ve válku. Tygři, jakožto největší zástupci koček, mohli využít svou sílu v boji, ale proti dvou skupinám neměli šanci. A tak se Nyama podřídila Kalimantanu a nové říši jménem Rhado. Gepardi po nové zemi netoužili, ale Plamen věděl, že by je Nyamští lákali k sobě proti jeho lvům. Lepší by bylo kdyby i oni měli svoji vlastní zemi, kde by se starali o sebe, nikým nerušeni. A tak se také stalo.
Po Plamenově smrti klany dále šířily jeho myšlenky a řídily se zákony. Tygři sice stále v nesváru, několikrát se pokusili o převrat a nadvládu, ale gepardi a lvi je vždy udrželi tak, jak Plamenův zákon kázal....
Dnešní vládci klanů...
TYGŘI
VŮDCE: Chafu

GEPARDI
VŮDCE: Neo, spolu s partnerkou Sofií ( Sofia )

LVI
VŮDCE: Cedric, spolu s partnerkou Nyotou ( Nyota )


-PlamenTak jak se vám líbí první kapitola? Tedy prolog:) No, samozřejmě se naši obyvatelé říší ještě rozrostou, takže doporučuji se sem párktát podívat, aby jste se neztratili. Myslím, že vám do další kapitoly postačí toto:)

Otázka...

23. června 2012 v 11:54 | Car☮ |  Moje myšlenky,deník

ROAR!

Jakpak se mají moje milá SBénka?:ú

Doufám, že co nejlépe! Já se především musím omluvit, že jsem tu dlouho nebyla ale můj velectěný pan počítač se rozhodl stávkovat..No, PC byl v pohodě ale internet vzal jaksi za svéxD takže se omlouvám, že píši až teď.

Momentálně překypuji euforií, jsem nesmírně šťastná, že jsem zase tady!

No, pokud vám nebude vadit, přidám sem víc článků. Možná dokonce 2 v jednom dni. Nechce se mi čekat, nic neslibuji. Chtěla bych ale udělat takový článek o tom co poslouchám. Tohle by se týkalo především EVANESCENCE, do které jsem se teď jaksi zamilovalaJ A chtěla bych je psát častěji, něco na způsob "referátků"- Fuj! Já to slovo tak nesnáším…škola BLE BLE!xD Prostě takové nejzákladnější informace o zpěvácích a co mě na nich baví atd.

Už vidím jak to se zájmem čtete!:) Jsem hodně naivní, že? :P
Něco úžasného!:3

17. června 2012 v 12:52 | Car:D |  Od SB..
ROAR!
Jsem šťastná..no ne úplně protože zejtra potáhnu do školy mimino!-To vysvětlím někdy jindyxD Taky sem konečně sehnala nějaké šaty do tanečních takže zbývají ž jen boty:3 No konec mého nudného života a vraťme se do toho úžasného blogového ráje! Jinak TA jejíž jméno nesmíme vyslovit ( protože je nehorázně sprosté- nápověda pro ty kdo nevědí o koho jde-ani nechtějte- terorizuje všechny nadávkami a má ten nejskvělejší blog!-samozřejmě v její hlavě) zase napadá Flitsee! :( To je hr§za..ještě ty kecy! (...) Vlítla jsme k ní na blog a začala psát komentáře,nic pěkného to ale nebylo,alespoň ne pro ni! Ale musíme chránit svá SB, nebo alespoň já to bewru jako povinnost. Každým diplomem co dostanu se stávám zodpovědnější a musím se snažit Sbíkům pomáhat jak jen to půjde..
Promiňte za překlepy..v zuřivosti člověk nekouká na chyby!---

Teď se dostáváme k tomu úžasnému!
Jsou to rovnou dvě věci- 1. úžasný dessík od Eli!♥
2. úžasný dip-obrázek od Siljery!♥- Někteří ji možná neznáte,ale je to super kamarádka, přímo zblázněná do Timona! siljera

Tak, nejdříve začnu Eliškou..
Páni! Když jsme ji požádala o dess nečekla ajsem že o bude tak rychle!xD Ano,zase tu bude jový dess..v tomhle jsme hrozně nestálá! Promiň, Petho:) Samozřejmě tvůj dess je úchvatný! Ale dostala jsem chuť mít zde zase něco s TLK! Tak jsem dostala úžasný dess se Simbou a Nalou- jak sem si přála..


Není úžasný? O.o..horší bude ho nastavit..Hrozně s emi líbí ten pergamen! A nápis..
Doufám že se zde nezvedne vlna nenávisti k Simbovi, ale v pořádku, očekávám ji:)
No, něco jsem ti za to slíbila..nějaký obrázek,zak jsem narychlo načmárala Nagespu a Gespenala jako teenageryxD


tady je to v PNG..


Tak snad se líbí:) ale na ten dess to nemá!.)

Naštěstí mám v SB dalšího milovníka Simby.. a Timona samozřejmě- Siljeru!♥
Nakreslila mi úžasný obrázek Timyho!!!^˘ Posuďte sami..


^˘ Potom že neumí kreslit co?XD Nevím jak vám,ale mě to přijde úžasné!-Kolikrát už jsme řekla slovo úžasné?:D


^˘ Ještě s nápisem! Nevím jestli jsem úžasná-..HA zase to slovo!xD ale každopádně je to moc hezky psané a nakreslené!:)

No..tak já se ještě musím něco "málo" naučit..třeba vás zase zavalím svými díly..těžko říct, jak to půjde a kolik budu mít času..

Ahoj

STOP nadávání mým SB!!

15. června 2012 v 18:06 | Car☮ |  Moje myšlenky,deník
ROAR!
Mohl by to být krásně strávený večer.. sedl jsme si ke kompu a hrála LK hru..dostala jsem se do nových levelů a jako zakončení dne jsme chtěla jít na N.M.R.T. Hrála jsem s kámoši kočičí textovku a do toho obíhala...kéž bych to neudělala protože mi to TOTÁLNĚ ZHNUSILO DEN!

(....)

Je mi jedno co si myslíš, jo, mluvím na tebe!
Poslouchej, moje kamarádky ztrapňovat, ani slovně napadávat nebudeš! Zkoušej si to na někoho kdo ti to baští a směje se tvým přízemním vtipům, ve kterých se všechno točí jen kolem sprostých slov!
Myslím, že na tebe ani nemusím plýtvat slovy!- Páni..tobě se to asi nelíbí..to mi asi napíšeš spoustu nadávek, bojím, bojím...


O.o
No, Flitsiee si zažila své, není fér aby ji někdo nadával! Ani vám- nikomu! Takže ještě jednou a nahlásím tě blogu.cz, nebo komu chceš! Svědků je tu dost! Poslední varování..
Možná teď budu na jejím blogu já ten další koho začne kritizovat..řekla bych dokonce, že určitě...
Myslím, že nemusím nic říkat a že blog stačí jako dostatečná ukázka-
Název odpovídá za vše co? A my se od ní necháme terorizovat?..NIKDY!
POKUD JSI PROTI ŠIKANĚ BLOGERŮ, SPROSTÝM SLOVŮM A CHCEŠ CHRÁNIT SVÁ SB A KAMARÁDY ZKOPÍRUJ SI TO NA BLOG, PROTOŽE TOHLE MŮŽE POTKAT KAŽDÉHO, A NE KAŽDÝ SE S TÍM VYROVNÁ!

Vyjádři se a pokud souhlasíš s námi dej si na blog tuto ikonu-"Co třeba PINKIE PIE?XD "

14. června 2012 v 20:30 | Car☮ |  Moje myšlenky,deník
ROAR!

1369 Kate9 Kate9 | Včera v 16:39 | Reagovat
MH:
[1368]: Já nevím :D
Jak se bude ten zástupce jmenovat? :D
MARA: (* Zděsí se, když uvidí, jak Darry Gespenala škrábe přes obličej *) "Ne! Nechte mě být! A Gesperada s Gespenalem také!" (* Zasyčí *)
*NONAME* (xD): (* Kývne a Gesperada chytí za kůži tak silně, až mu vyteče další pramínek krve *) "Ale kamf f ním? K Nagefpě?" (* Podívá se na Darryho *)

1370 Car(lev15) Car(lev15) | Včera v 16:43 | Reagovat
[1369]: MH: OMG! NONAME!XD Co třeba PINKIE PIE?XD
---------------------------
No L♥L! Stačí když si přečtete jen to vyznačenéxD Bože já se včera ták válela síchy po zemi..
Samozřejmě se to stalo, kde jinde než na textovce!XD Konkrétně na N.M.R.T.- Kočičí textovka.
To když Gespenala a Maru obklíčili a vůdce těch zlounů jménem Darry, pověřil svého zástupce, aby se "postaral" o Gespenala! No a samozřejmě zástupce musí mít jméno.. Přes No NAME jsme se s Kate dostaly na Pinkie Pie! jáááj!
Ovšem nejvtipnější je to,když se to použije..to by jste musely být u toho!:D

-----------------------------

1371 Kate9 Kate9 | Včera v 16:49 | Reagovat
MH:
[1370]: Joooo Pinkie Pie!!! xDDD
Twl, sorry, chybička xDD
MARA: (* Zamračí se na Gespenala, čímž chtěla říct něco jako "Polib mi termosku" a zrovna když se Darry nedíval, skočila Pinkie Pie po krku *)
PINKIE PIE: (* Lekne se a pustí Gespenala *)
MARA: (* Přimáčknu Pinkie Pie k zemi a podívám se na Darryho *)

1373 Car(lev15) Car(lev15) | Včera v 16:54 | Reagovat
[1371]: MH: nevadíxD divím s eže si to nepletete častěji..lol jsme jak němci samí složeniny!XD
[1371]: MH: POLIB MI TERMOSKU?!!!!*BAWAGHAHA! Válí se smíchy po zemi* PINKIE PIE? To je hrozný!XD To je urážka válečníka:DS:D:D
Darry
*uvidí prosebné pohledy (no dobře PINKIE PIExD) a zamračí se*+ To je vše co umíte? Myslíte si že když snad "zabijete" Jednoho mého válečníka, budu za něj truchlit tři dny, nebo vám dokonce strachy abyjste nic neudělali mě vydám Nagespu?!!+*zasměje se*+Takhle to u nás nechodí..CHOPTE SE JICH!+*zařve na ostatní kočky*

1375 Kate9 Kate9 | Včera v 16:57 | Reagovat
MH:
[1373]: To víš, Červený trpaslík je plný vtipů! :DDD
TEĎ SE OFFICIÁLNĚ PROHLAŠUJE ZÁSTUPCE VŮDCE DARRYHO JAKO PINKIE PIE! XDDD
--------------------------------

Nesmí chybět obrázek!xD


Nečekám,že to pochopíte, ale myslím že já se tomu budu tlemit ještě hodně dlouhoxD

Miluju páteční články!

8. června 2012 v 16:02 | Car☮ |  Moje myšlenky,deník
ROAR!
Ano, opět jsem vás poctila mojí přítomností!
Nebojte, příští týden tu snad budu častěji...tenhle týden bylo teda písemek až moc! Takže.. se tímto omlouvám za neaktivitu:heart:
Nesu vám fotečky koťátek, po kterých jste tak hrozně toužili, než vám je ale dám ukážu vám, co jsem našla včera.
Předem varuji že je to s FIM takže ANTI-FIMíci zavřete očka...
Ale mohlo by se vám to líbit,protože je to propojeno jak jinak než s TLK..


Našla jsme to úplnou náhodou!xD ale je to boží! Nejlepší je nakonci chudáček Spike:la:
Hned jak jsem tuhle scénu s FIM viděla představila jsme si to,ale nenapadlo mě že to dokonce existuje!:D
Pro srovnání zde máme originál epizodu


Pokud jste to už někdo měl omlouvám se:)

A konečně se dostáváme ke koťákům:)
Už mají jména..
Tady je Kiara:)


Jo, TLK jméno:) je totiž úplně jako ona, pořád zdrhá!
Kvalita fotek..noXD


úžasná barva srsti na tlapkách!:)a poslední..


To když se Kiara procvičuje ve šplhání♥

Tak to bude asi vše..zase LONG článek..nj co naděláteXD
Ahoj

Ano, i my máme koťátka..

1. června 2012 v 18:35 | Car☮ |  Traditional Art
ROAR!
Nádherná jmenovka,kterou můžete vidět vlevo je dílem Avanti:)
Děkuji♥
Koukám,že skoro každá z vás teď má koťata! No, my jsme je na půdě taky vyhrabaliXD Míca si je vždycky odnese tam a když jsou větší my je vždycky najdem a odnesem dolů,kde se o ně staráme. Jsou čtyři..je jim asi měsíc, nejspíš dvě holky a dva kluci, všichni černí až na jednoho kluka s bílými tlapkami a lysinkou:) Ti černí mají ještě takové šedavé chloupky a jakoby šedivé řasy..to vám potom ukážu na fotce:) Teda ještě jsem je nefotilaXD Oni už jsou pěkně nezbedný,ťapkají pořád rychleji a rychleji:) Mrňouskové vousatí..ještě nemají úplná jména, ségra vybrala tomu s bílýmy znaky a na mě je ten černý. Chtěla jsem Kopu nebo Simbu,ale k těm se černá nehodí. Pak nás napadl Arthur,nebo Kipps-Artur Kipps je totiž z Wooman in Black:) Ale nejvíc jsem pro jméno Onegin..momentálně jsem totiž zamilovaná do tohohle žánru:) No tím bych ukončila kapitolku Koťátka a přesuneme se...
Minulý týden jsem vám slíbila obrázky,ale nedala jsme je sem,...důvod znáte. ŠKOLA!xD
Tak tady jsou:)

Pro Deanu


Info o obrázku:
Délka: půl hodiny?
Kresleno: Na papír,pastelky
Název: Deana
Spokojenost: Jen doufám, že tahkle opravdu Deana vypadá:)
Takže 8/10
Pro Elišku Poníkovou


Info o obrázku:

Délka: hodina?

Kresleno: Na papír,pastelky

Název: Nový život Nagespy

Spokojenost:Docela jsme spokojená,až na pozadí

Takže 9/10
(..)-Fawrey vypráví:

"Radovali jsem se ze smrti Tremnoty, konečně byla definitivně pryč a my mohly začít dýchat. Doteď jsme každý na druhém viděli krev, bylo nádherné jak se na našich tvářích začly objevovat úsměvy..Krev zasychala rány se hojily. Se smrtí našeho nepřítele přišli bohužel i změny. Bloodstar obživla a dcery se vítaly s matkou..S radostí jsem se vracel za Nagespou na místo kde posledně bojovala, těšil jsem se, že budeme spolu! To co jsem viděl mi ale změnilo celé mé představy. Nagespa ležela v kaluži krve a žalostně mňoukala..Přiběhl jsem k ní a zeptal se co jí je..z jejich úst vyšlo jen "Fawreyi..já..necítím nohy!" Byla to rána,přiznávám ale Nagespa je statečná a naučila se s postižením žít. Gesperado hledal způsoby jak ji pomoci magií,i jinými možnostmi a stále to zkouší, přesto, že své dceři slíbil že přestane...Na našem vztahu se nic nezměnilo,pořád ji miluji a budu s ní až dokonce.."


Pro Angelu


Info o obrázku:

Délka: hodina?

Kresleno: Na papír,pastelky

Název: Siria

Spokojenost: Dobře...lišky mi nejdouXD To už vím:)
PS: Ta kůže měla být světle šedá,pC ji bere jako bílou...skener mě nějak podrazil:P

Takže 6/10


To bude asi tak vše:) Promiňte za extrémně dlouhý článek:) ahoj
CarMilý návštěvníku,
děkuji, že jsi zavítal na tento blog o jedné zlatavé lvici a její zemi.
Doufám jen, že jsi tu byl spokojen a tvá přítomnost zde nebyla jen ztrátou drahocenného času.
Těším se na tvou další návštěvu.

Na celém blogu carlev15.blog.cz platí přísný ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ jakékoliv mé tvorby bez uvedení zdroje!