Říjen 2012

Jeden větší problém.

17. října 2012 v 12:59 | Car..nebo Chaka?No nekecej, Care, tohle je problém jak slon!!! Dobře, začnu pěkně od začátku.. Pamatujete si někdo (myslím tím starší návštěvníky blogu , to zejména blogu lev15.blog.cz) textovou hru Tajemství? Měla slušnou návštěvnost a na první hru tam bylo komentářů až až!! Skončila po dvou dnech, ale začalo něco mnohem důležitějšího. Začal Car. V ten den kdy jsem hru vymyslela, nemělo cenu hrát za LVA15, chtělo to reálné jméno a reálnou postavu. Nebo alespoň takovou abych si jí mohla přizpůsobit. V psím kalendáři na mě vykouklo jméno Car, okamžitě se mi zalíbilo pro svou důstojnost a hrdost. Zkrátka jméno hodné lva, poslední bylo vymyslet vzhled postavy. Na googlu jsem našla tisíce odkazů z nichž nejvíce se mi líbil lev s tmavší hřívou a zelenýma očima! Byl nádherný, dokonalost sama. Tehdy jsem nevěděla ani ň o kopírování a možných autorských právách, tak není divu že jsme ho vzala za svého. Jen s jedinou výjimkou. Dodala jsme mu tři jizvy, takové aby se lišil od originálu…Dá se to teď hodnotit jako můj charakter? Nezabývala jsme se tím a šla dál,spokojeně hrála, až se hra rozrostla v blog a Car se usadil na trůnu rychleji než jsme myslela. Myslím, že lev s jizvami vám okamžitě připomene jedno SB, ano mě. (Možná také ne) Jenže později jsme objevila tu děsivou skutečnost. Chaka, pravé jméno lva…Majitelkou byla jedna úžasná kreslířka na DA, nutno podotknout DA jsem neznala. Usmála jsme se a přizpůsobila Carův příběh Chakovému, podle kreslených obrázků Než mi ale došlo že to je blbost bylo už 8 částí. Založila jsme nový příběh a spokojeně ho píšu. S Chakou už nemá dávno nic společného, až na podobu..
Přesně dnes mi někdo na můj DA účet napsal jak moc je můj Car podobný tomu od autorky..Má pravdu, ve všem má pravdu, teď teprve mi došlo, že jsem nevědomky zkopírovala celý charakter, přiděláním tří jizev se nic nemění,pořád je to Chaka…nebo snad ne? Jak je to tedy!!! Byla jsem mladší, nezkušená..nic jsme nevěděla o blogování ani kopírování! Neznalost neomlouvá..vím.. Ale teď když už mám Cara tak dlouho..přece ho nemůžu ze dne na den změnit… Prosím, co mám dělat?
Jednám v afektu,proto to po sobě ani nečtu.. určitě je tam chyb jak máku…Vsadím se že to nepochopíte,ale já už nevím jak to mám vysvětlit..:(
je to Chaka?..
Panebože..jak jsem mohla být tak slepá...

Timisoara- III. část

7. října 2012 v 19:25 | Car

ROAR!
Tak snad vám tenhle díl už nebude připomínat prolog:)
V tomto dílu už konečně vyberou krále.
Upřímně, nic moc, ale Siljera mi napsala docela pozitivní komentář, tak jsem zvědavá na vás:P
Díky za rady Siljerko!
Ps: Až uvidíte obrázek- měl to být starý gepard, nelekejte se:)


Pořád nevím---

5. října 2012 v 17:01 | Car |  Moje myšlenky,deník

ROAR!

Jé, jak se tak dívám, téme týdne mě úplně vystihuje!!!!:P
Ale dnes tu jsem kvůli jinému problému. Pokud si někdo z vás ještě vůbec pamatuje na příběh o Carovi...(Ano, to je ten s tím tmavě hnědým hárem a jizvama) xD Byli sice jenom dva díly, ale možná si přece jen vzpomínáte:) Někdo, myslím, dokonce psal, že by chtěl i pokračování! Má odpověď zní: DOČKÁTE SE! S tím ale přichází řada problémů...Ten první zní:


Milý návštěvníku,
děkuji, že jsi zavítal na tento blog o jedné zlatavé lvici a její zemi.
Doufám jen, že jsi tu byl spokojen a tvá přítomnost zde nebyla jen ztrátou drahocenného času.
Těším se na tvou další návštěvu.

Na celém blogu carlev15.blog.cz platí přísný ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ jakékoliv mé tvorby bez uvedení zdroje!