Listopad 2012

Recyklace SB dokončena!

17. listopadu 2012 v 9:14 | Car |  Spřátelené blogy
ROAR!
Tak jdeme sčítat! ( jak víte já a matika nejsme zrovna nejlepší kamarádi a tak kdyby tu byly chybičky, nedivila bych se:P)
Ke každému SB co se zapsalo přijde popisek ode mě:)
Doufám, že hypertextové odkazy budou fungovat:3

SEZNAM SB NENÍ ŘAZEN PODLE OBLÍBENOSTI!!!

SB:Hrozně milá vlčice, která mi vždycky zvedne náladu! Obdivuji její styl kreslení vlků...je zkrátka dokonalý a nemá chybu!:3 Jsi skvělá kamarádka!Vždycky mě pobaví její "ASK BLOODPAW". Dokáže vtipně zformulovat vaši otázku a překreslit jí do ještě zábavnějšího obrázku:DTak a teď mi řekni jak to děláš, že jsi pokaždé vtipná a bavíš nás svým inteligentním humorem a láskou k Timmymu?:D
Vždycky si s tebou ráda popovídám o LK a společně děláme recenze filmů a postav!
Vážně, jsi skvělá!XD Navíc jsi mě seznámila s Renem, co víc si přát?


Vím, že jsem tvůj blog poslední dobou hodně zanedbávala..slibuji, že se to zlepší a děkuji že jsi se mnou zůstala!♥Takže, oficálně už jsi mé SB:D to byli dohady! Jsem za to moc ráda, nádherně píšeš a o tvém kreslení ani nemusíme mluvit. Moc se těším na pokračování komixu!Konečně i Petha v mých spárech!:3 děláš úžasné dessíky! Jsem ráda, že jsi s námi zůstala.:D Nádherné příběhy+ vtipné názvy článku u kterých se směji a to jsem ani nezačla číst:P


Ještě nikdy jsem neviděla větší milovnici přírody a zvířat!:) Ráda chodím na tvůj blog, protože se na něm vždycky dozvím něco nového! Hlavně o pavoučcích, kterých jsem se dříve bála,ale postupně tu fóbii překonala. Řekla bych, že je to také zásluha tvého blogu.


Riuška!:D Né, teď je tu nová- Foxxie!:) Doufám, že tahle lištička bude přesně taková jako jsem znala její předchůdkyni:P Znám tě už dlouho, ale myslím, že jsme se nejvíce pobavili poslední dobou na skypu! Mám pro tebe vzkaz- LARTEN ŽIJE A ŽÍT BUDE!!:D Jasné?XDD


Ty jsi jedna z majitelek blogů, které jsem hodně zanedbávala:/ Omlouvám se a tímto slibuji, že se to změní!
Mimo to, ty tvoje příběhy! Fantazie!:)Trochu mi trvalo zvyknout si na tvé nové jméno,ale už jsme to dokázala, Jee!:) Vážně úžasně kreslíš kočky! A dessighny máš také nádherné! Tohle na tobě obdivuji!:)


O tobě toho moc říkat nemusím!:D Jsi jedno z mých nejmilejších SB! Mám tě ráda, máš úžasné nápady a články! Jsi velice šikovná na grafiku! Hlavně obdivuji jak dokážeš vést tolik blogů najednou!:) Navíc, hrát textovky s tebou je to nejlepší co si můžu představit:)


Mandarinká"XD Ne, promiň:) Hrozně s emi líbí tvůj styl kreslení, ale nejvíce si spolu ais povídáme na již zmíněném skypu:) Super věcička!:ú Zajímavé, že vždycky odhalíš to,co mám v úmyslu! Nejsi ty věštec?:)


Byla jsem s tebou SB už dívě, když jsi se jmenovala Simba66!:)
Už se moc těším až vyjde další část tvého přběhu! Uf, vy teda máte čičinek! Závidím!:) Jsou nádherné! Jé! Dočetla jsem 2. díl! Honem třetí!!XDDD


Myslím, že jsme byly SB:3 ale asi jsem to nějak nezapsala, proto jsem na tvůj blog moc nechodila..vlastně skoro vůbec:/ Napravím to, Cryx xD


Tak, ty jsi u mě nováček:D Uvidíme co se stane:3


Také jsem tvůj blog zanedbávala:( Je mi to líto,ale napravím to. Moc se těším na další články do tebe! Protože píšeš přenádheně:)


Vděčím ti za hodně věcí. Byla jsi vůbec první návětšvník mého blogu, dá se říct, že bez tebe bych tu nebyla:) Navíc jsem ještě neviděla lepší překladatelku! Nemluvě o tvých příbězích a MLP kresbách!


My už jsme SB dlouho:) Také hodlám napravit mojí účast na tvém bloguXD Jsi moc hodná a všem všechno vytváříš! Máš nádherné obrázky, vážně:)


Moje lízátko!!:D Páni,ani nedokážu říct, kolik srandy jsme si užili společně s Čokoládkou!:) A naše bitva o lízo?:3 Nádherně kreslíš, hrozně ráda s tebou hrji textovky, zkrátka-jsi dokonalé SB!:)


Myslím, že se od tebe mám ještě hodně co učit. Vždycky žasnu nad tvým talentem a říkám si "Jak je tohle vůbec možné?" Dessighn máš perfektní,rpostě vše!:) Nádhera!


Poslední dobou se hrozně moc zlepšuješ! A to ve všem! Doufám, že ti to vydrží, protože se na tvé výtvory dívám moc mco ráda!:D


Ty jsi prostě další skvělá kreslířka! Navíc děláš skvělé návody a vždycky jsi mi poradila:) a navíc máš ráda muzikály!:) Vždycky na ně napíšeš skvělou recenzi a já mám skvělý přehled!:)


Moji dva oblíbení vlkodlaci! Vždycky se u vás dozvím něco nového z vašeho života:) Děkuji za to!


Už sem si zvykla an tvé nové jméno:) Moc se těším na Ariškovy deníčky!:) Moc mě baví! A také na příběhy, držím palce s novou postavou! Ať se ti na novém blogu daří!


Jsme ráda, že tě opět mám v SB! Přeju hodně úspěchů a ať ti tenhle blog vydrží!:)


Nedokážu ti poděkovat za to, s čím jsi mi poradla. Ty víš o čem mluvím, jsem ti za to moc vděčná! Ani nevíš jak..♥ Naučila jsi mě sebeovládání a já se díky tobě poučila ze svých chyb. Děkuju!


Také mé dlouholeté SBXD Ty jsi byla také jedna z prvních na mém blogu, také ti vděčím za jeho existenci:) Děkuju!Páni, jeden z mála kluků v mých SB!:D Hrozně dobře se s tebou hrají textovky, píšeš úžasně a originálně! Kvílivec!:D Těším se, až s potkáme na skypu a pokecáme:)


Moje modrá lvice, jsme na tebe pyšná! Vím co jsi udělala a jakou tě to musleo stát odvahu..Jen tak dál!!:)Omlouvám s eza neaktivitu na blogu:( Zlepším se! Přísahám! Jinak si hrozně dobrá kaarádka!


NEZAPOMNĚLA JSEM NA NĚKOHO?

Kdyby ano, napiště:)

SB co se nezapsala:

Mám vás tady,kdyby jste se chtěli dopsat, prosím - TU!
Děkuji za vaši trpělivost! ještě to dát do menu:)

Něco jako... dotazník? x3

9. listopadu 2012 v 20:18 | Caří |  Moje myšlenky,deník
ROAR!:)
Nutně se vás potřebuji na něco zeptat.No, nutně ne..ale prostě to udělám:)
Plánuji takový soukromý miniprojektík,ale neřeknu vám co to je, protože nevím jestli ho vůbec začnu, nebo dokončím.
Takže k věci. Vyplnili by jste mi tyto otázky? Jste ochotni jít do něčeho, a přitom nevíte o o jde?:)

1. Jméno vaší postavy
2. Popis/ obrázek
3. oblíbená vánoční píseň+zpěvák,co ji zpívá (nejlépe zahraniční,ale může být i česká)
4. Máte nějaký společná zážitek, který jste vy/vaše postava prožila s Carem? (můžou to být i konverzace na skypu,cokoliv):D

Já vím, je to hrozné, že vám nic nepovím,ale zkrátka to potřebuji vědět:)
kdyby jste byli tak hodní..♥
Děkuji
Caří

Timisoara- Proč právě Cedric?

8. listopadu 2012 v 16:29 | Car

ROAR!:)
Co je zvláštní na této kapitole?
Celou jsem jí psala ve škole, takže promiňte, něco je tam opravdu hodně krkolomné:) Vlastně i teď píšu ze školy, takže vám nemohu zaručit, že nadpis a toto bude v pořádku:3

O čem je tato kapitola?
Jak jste si všimli, už má vlastní název:)
PROČ PRÁVĚ CEDRIC?
Protože, s ev tomto díle Neo s Cedricem dohadují o jeho zvolení, mylsím že příští díl bude rozhodně zajímavější:) Už je dopsaný, takže ho sem jen o víkendu hodím:) až nakreslím obrázekXD

PS: Tento obrázek je opravdu nízké kvality, je focený přes foťák, takže mě omluvte..Jinak je na něm Neo a ta velká "koule" je měsícXDD

Příjemné čtení!

*hrozně se těší na Pethin dessík*
Car


Novinky!

7. listopadu 2012 v 18:22 | Car |  Moje myšlenky,deník
ROAR!
Zdarec myšátka!:D
Mám pro vás jen pár novinek, aby jste se nelekli:)


Jak skvěle může začít den..:3

3. listopadu 2012 v 8:02 | Car |  Moje myšlenky,deník
ROAR!
Konečně na blogu!:) Ještě než se dostanu k hlavnímu tématu, doufám, že jste si všichni pěkně zastrašili na Halloweenu!:) Já si ho ohromně užila! Všechno to tajemno, dýně..historky!
Dnes jsem se probudila brzo..(u mě brzo!xD) asi kolem šesti. Šla jsem se napít a zase do postele, jenže už jsme neusla a před sedmou šla do obýváku.
"Ahoj, tati!" Vezmu si snídani a otevírám dveře do obývací místnosti. "Ahoj, ty jsi přišla právě v čas!" Nechápavě se na něj podívám a on ukáže na televizi. Zamžourám a uvodím hubenou postavu, která až moc rychle cupitá. Timon? A vedle něj stojí nějaký moc chytrý pavián..počkat, pavián a cibetka..=.."LVÍ KRÁL 3!" Zařvala jsem a sedla si k televizi. Sice to bylo na slovenském kanálu,ale mě to nevadilo. Bylo to přece TLK a Hakuna Matata!
Takže začátek dne je skvělý! Lví král teď už ale skončil, musím si ještě najít jestli bude dávat i dvojka, nejlépe, kdyby byla jednička!:)
Ale teď k tomu nedjůležitějšímu! Pamatujete si an minulý článek? Připomenu: Lámala jsem si hlavu nad tím, co bude s Carem. Protože jsem s ejeho vzhledem nechala nevědomě hodně ale opravdu hodně inspirovat. A tak..už je čas vám to říct. MĚNÍM CARA! Komplet. Aktuální vzhled se dozvíte,když kliknete na celý článek..Milý návštěvníku,
děkuji, že jsi zavítal na tento blog o jedné zlatavé lvici a její zemi.
Doufám jen, že jsi tu byl spokojen a tvá přítomnost zde nebyla jen ztrátou drahocenného času.
Těším se na tvou další návštěvu.

Na celém blogu carlev15.blog.cz platí přísný ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ jakékoliv mé tvorby bez uvedení zdroje!