Timisoara- Princ

9. února 2013 v 9:32 | Car
ROAR!
Tak, už mám asi týden sepsanou další částs názevm "PRINC"
Jop, hádáte dobře, vystoupí Cařík!xD Sice ne moc,ale lepší než nic. A co je podstatnější, vystoupí konečně i někod z vás!

POSTAVY-
CEDRIC- Vládce Kalimantanu a současný král celé Timisoary.
NYOTA- Partnerka Cedrica.
CAR- Narozený princ.
NEO- Gepard, vládce říše jménem Rhado.
SOFIA- Partnerka Nea.
ZURI- Syn Nea a Sofie, v této kapitole je jen zmíněný.
HASIRA- Tygřice, chládná, rozhodná, plně zavázána Chafuovi.
SEVEN- Tygr, plící spolu s Hasirou Chafuův plán.
TAMIRU- Tygr, kterého Chafu v minulé kapitole bezcitně zranil.
KIANA- Malé vlčátko s krásnýma modrýma očima, šedým zbarvením a černýma tlapkama a ouškama.

Tak, snad se vám bude tahle kapitola líbit. Budu ráda za každé upozornění na chybu nebo nějaké škobrtnutí:)
Mimochodem podotkám, že jste mi dali své svolení vaše postavy trochu upravit a s Kiankou sem se na tomto domlouvala,tak doufám, že jsme to nějak nepřehnala:d
Přeji hezké čtení!

PS: Nakonec sem nestihla obrázek:/
Mezitím co Chafu poslal zraněného Tamira spolu s Hasirou a Sevenem vykonat jeho zákeřný plán, Cedric prožíval nejhezčí období svého života.
"No, kdo je tady král! No kdo! No kdo?" Šišlal na svého novorozeného syna a tisknul mu čumáček na bříško. Mládě se tak nemohlo ubránit smíchu. Princ dostal jméno Car, po Nyotině otci, tehdejšímu vládci Kalimantanu. Jeho vláda byla spravedlivá a moudrá, snažil se dodržovat Plamenovy zákony, napravit vše co Chafuův rod zničil. Podařilo se mu to. Ale nenávist v srdci se nedá zlomit tak lehce, v některých zůstane napořád.
Naštěstí, poslední co by teď chtěli královští rodiče řešit byla pochmurná minulost, když před sebou měly tak nádhernou a slunečnou budoucnost s jejich synem. "Cedricu, miláčku, máme hosty." Usmála se na svého partnera Nyota. Cedric ještě naposledy jemně zašimral Cara a položil ho do tlapek Nyotě. "Ale, ale! Copak vás sem přivádí?" Zasmál se, když uviděl své gepardí přátele- Nea a Sofii. "Jdeme vám pogratulovat k jednomu malému stvoření!" Usmál se na něj Neo a přátelsky se objali. "U Plamena! Ten je.." Sofia se rozplývala při pohledu na prince a hned se začala Nyoty vyptávat na vše možné. Přitom nezapomínala průběžně dodávat, jak je roztomilý a jak už se těší, až si budou se Zurim společně hrát. Cedric si lehl do stínu s Neem a pořádně se protáhl. "Nejsme poslední, kdo vám přišel blahopřát? Nyamští už tu určitě byli. My jsme opravdu dříve přijít nemohli.." Omlouval se Neo. Cedric se na něj konejšivě usmál a mávl tlapou. "Chafu se ani neobtěžoval za sebe poslat nějakého jiného tygra. Nikdo se ho neprosí. Možná, že bude lepší, když bude Car vyrůstat dál od tygrů a od něj vůbec!" Zapřemýšlel. Neo si povzdychl. "Máš pravdu, ale neměl by si ho takhle stranit. Jeden z Plamenova zákonu zní: Ať tečky, hříva či pruhy- všude máš své věrné druhy. Žádné stranění a lest, nekonej vše na vlastní pěst." Cedric uznale kývl. "Ano. Což znamená, že máme být všichni spolu a táhnout za jeden provaz, ale..Chafu je zřejmě proti všemu." Podívál se na slunce a zatřepal hřívou.
"Honem!" Sykla Hasira a sama přidala do kroku. "Zklidni to vlče!" Zavrčela na Sevena, který držel v tlamě potlučené mládě, které žalostně kňučelo a volalo o pomoc. "Hrozně s sebou šije!" Vztekal se Seven a přitiskl zuby víc k sobě. Mládě vyštěklo bolestí, ale potom, jak Seven předpokládal zmlklo. Byly už dost vzdálení od vlčí země Almity, až na hranicích Kalimantanu, a tak se mohly zastavit. "Co teď?" Zeptal se roztřeseně stále zraněný Tamiru. Hasira se ušklíbla. "Plán zněl jasně. Položme to vlče u hranic Kalimantanu." Seven se zamračil. "Ani nevíš, jak budu rád, až se jí zbavím!" Odhodil mládě hrubě na určené místo. "Co bude dál?" Klepal se Tamiru. Hasira se zlomyslně zasmála. "Vlci budou po mláděti pátrat, a co se stane, až ho objeví mrtvé u hranic Kalimatanu?" Seven se dávivě zasmál. "Bude jasné, že ji zabil Cedric nebo někdo z lvů! Cha!" Tamiru polkl, když si Hasira opět vzala slovo. " A potom se budou chtít pomstít. A jejich pomsta nás spojí proti Cedricovi a CHAFU SE TAK STANE PRÁVOPLATNÝM KRÁLEM!" Ti dva se zlomyslně smáli, zatímco Tamiru si přál, aby se tohle nikdy neuskutečnilo, aby to byl vše jen ošklivý zlý sen. "Tak. Teď už jen zbývá zbavit se tohohle malého spratka!" Seven napřáhl tlapu, ale Hasira ho zastavila právě v nápřahu. "Někdo tu je, pojďme, musíme zmizet!" Tygři se schovali kousek opodál, když z druhé strany vyšel ten někdo.
Cedric se vydal na svou každodenní noční procházku. Chodil takhle často, samota mu umožňovala vyčistit si hlavu od všech problémů, i když zrovna v téhle době žádné neměl. Přesto bylo skvělé se bezstarostně procházet..jako král a zejména pak jako otec. "Je tu někdo?" Uslyšel šust křoví, ale nedíval se tím směrem. Zaujalo ho cosi chundelatého, šedého s černými tlapkami a ouškama, na zemi. Malá, bezbranná vlčice! Není možné, aby došla sama z Almity až sem, sotva se umí postavit! "Kdopak jsi maličká?" Přiblížil se k ní pomalu. Vlče ucuklo a skrývalo obličejík pod tlapkami. "Neublížím ti, zlatíčko…" Uklidňoval ji a ona poznala z jeho hlasu bezpečí. Přestala se třást a přičichla k němu. Ovinul jí tlapkou. "Kdepak jsi se tu vzala?" Malá nebyla schopna mluvit a tak se Cedric rozhodl, že se jí nebude ptát na žádné složité otázky. "Vezmu tě s sebou ano? Postarám se o tebe, dokud nenajdu tvé rodiče." Sama by tu určitě nepřežila, noci začínaly být chladné. "Jak se jmenuješ?" Zeptal se nakonec. Vlčátko našpicovalo ouška, podívalo se na něj svýma modrýma očima a jemně zašeptalo: "Kiana."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kassandra (Kassie) Kassandra (Kassie) | Web | 9. února 2013 v 14:23 | Reagovat

Hezký :)) Fakt máš talent :))

2 siljera siljera | 9. února 2013 v 15:58 | Reagovat

Konečně další díl! :)
Pokud chceš vážně slyšet o nějakém tom škobrtnutí, nemohu nenapsat, že věta: "Mezitím co Chafu poslal zraněného Tamira spolu s Hasirou a Sevenem vykonat jeho zákeřný plán, Cedric prožíval nejhezčí období svého života." nedává moc smysl. "Mezititím" předpokládá dva děje. To jest, například "Mezitím co Chafu poslal zraněného Tamira spolu s Hasirou a Sevenem vykonat (mimochodem, správně by tu mělo být "svůj", ne "jeho") jeho zákeřný plán a -něčím dalším-, Cedric prožíval nejhezčí období svého života." V tomto případě by tu mělo být "zatím", nebo něco podobného. :)
Pak taky, když se někdo zmítá, říká se, že "sebou šije" ne "s sebou šije". :D "S sebou" použiješ, když s sebou něco vezmeš na cestu atp. :D
V pátém řádku druhé části máš pak "mohly", místo "mohli". :)
Omlouvám se, že tak reju, ale sama jsi říkala, ať tě upozorníme. :)
Co se příběhu týče, je, jako obvykle, krásně napsaný. Tamiru mi vážně připadá jako James. :D Až příliš submisivní jednici (jako já) to vážně nemají lehké. Dravější a hlasitější je vždycky nakonec bezohledně zadupou do země. Je to vtipné, jak je stádo černých ovcí schopno odmítat bílé vrány a naopak. :D Zkrátka... Příroda je strašná. Děsivě morbidně zlá a krutá. Ale o to je zajímavější ji pozorovat.

3 soutěž soutěž | 9. února 2013 v 16:59 | Reagovat

Nová soutěž pro všechny mladé blogaře!

http://rprewards.com/?ref=afHTSJfQc

4 Kate9 Kate9 | 9. února 2013 v 17:39 | Reagovat

Cože? To už nás tu týden tak strašně bezdůvodně napínáš?! Hříšníku! :D Ne, samozřejmě si dělám legraci ^^
Ten příběh je úžasný! To, jak Cedric Caříka lechtal na bříšku bylo zlaťoučké! :3 A Chafuův plán byl velmi promyšlený. Kde on to bere? :D Každopádně už se moc moc těším na druhou část :) (Tak koukej, ať je tu brzo! Nebo Ti Kate příště to ouško sežere! XD)
Kiankááááá 8D

5 Kora Kora | 9. února 2013 v 18:43 | Reagovat

3WOOOOOOHOOOOOOOO

Těším se až tam bude i Skip O3O xDD
A jeho bláska :3 xDD

Jinak super těším se na další :3

6 Duhovka Duhovka | 9. února 2013 v 19:46 | Reagovat

Úžasný, hezky píšeš příběhy :)

Chtěla jsem se tě zeptat nechceš být SB? :)

7 Bleskoblesk Umeme Uma Bleskoblesk Umeme Uma | Web | 11. února 2013 v 13:05 | Reagovat

Nejlepší díl vůbec, jsem zvědavá, jak se to bude dálvyvíjet.

8 Ancarie Ancarie | Web | 11. února 2013 v 17:16 | Reagovat

Odepsala bych na tento příběh dříve, ale vzhledem k tomu, že blog.cz si dělá co chce a nějak blbne, tak jsem až do dneška tenhle článek zase vidět nemohla. ( když jsem ho viděla nový, neměla jsem čas a možnost odepsat a přečíst ).

Je to úžasně popsané, fakt máš talent na příběhy a mohla bys z toho napsat knížky nebo aspoň "povídky". Je to fakt povedené a vžívám se hodně do toho děje x3
Nuf .. Kiankááá xDD

9 Kassandra (Kassie) Kassandra (Kassie) | Web | 14. února 2013 v 13:39 | Reagovat

……..♥..lovel…♥
…..♥..lovelovelo…♥
…♥..lovelovelove….♥
..♥.lovelovelovelove…♥…………….♥….♥
.♥..lovelovelovelovelo…♥………♥..lovel….♥
♥..lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
♥.. lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
.♥..lovelovelovelovelove…♥..♥…lovelovelo…♥
..♥…lovelovelovelovelove..♥…lovelovelo…♥
…♥….lovelovelolovelovelovelovelovelo…♥
…..♥….lovelovelovelovelovelovelov…♥
……..♥….lovelovelovelovelovelo…♥
………..♥….lovelovelovelove…♥
……………♥…lovelovelo….♥
………………♥..lovelo..♥

Tohle srdíčko pošli všem svým SB, aby věděly že je máš rád/a!!! Pokud to nepošleš, znamená to, že je nemáš rád/a a že nechceš být jejich SB!!!

10 Wolf- Blue Eye Wolf- Blue Eye | 15. února 2013 v 14:28 | Reagovat

ňuf, děkují, fakt krásný!
Ale opravdu... strašně se mi líbí, jak sis pohrála s mým charem a... to já ffakt nevím, co říct! x3
Musím přiznat, že Anc i Bleska mají pravdu, myslím, že ses hodně zlepšila, mohla bys psát takovéto knížky x3
AWWWW, fakt krásný! x3

Ať tečky, hříva či pruhy- všude máš své věrné druhy. Žádné stranění a lest, nekonej vše na vlastní pěst."

Fakt krásný! x3

11 Kahara Kahara | Web | 23. února 2013 v 15:05 | Reagovat

wooow hezkej blog :DDDD

12 Kahara Kahara | Web | 23. února 2013 v 15:05 | Reagovat

……..♥..lovel…♥
…..♥..lovelovelo…♥
…♥..lovelovelove….♥
..♥.lovelovelovelove…♥…………….♥….♥
.♥..lovelovelovelovelo…♥………♥..lovel….♥
♥..lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
♥.. lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
.♥..lovelovelovelovelove…♥..♥…lovelovelo…♥
..♥…lovelovelovelovelove..♥…lovelovelo…♥
…♥….lovelovelolovelovelovelovelovelo…♥
…..♥….lovelovelovelovelovelovelov…♥
……..♥….lovelovelovelovelovelo…♥
………..♥….lovelovelovelove…♥
……………♥…lovelovelo….♥
………………♥..lovelo..♥

13 Kahara Kahara | Web | 23. února 2013 v 15:07 | Reagovat

ještě mam otázku mužu pro tebe udělat SB Car? :D

14 Bleskoblesk Umeme Uma Bleskoblesk Umeme Uma | Web | 25. února 2013 v 12:07 | Reagovat

No, můžu Ti Caříka nakreslit černo tužkou-chceš jen obrys, ebo i vpracovanou srt?
-Jinak, rozpis postav nemám,ale snad ho sepíšu i do tohoto dílu, jiank je rozpis už dělaný

15 Safira/Alyren/Třpytka/Taja Safira/Alyren/Třpytka/Taja | Web | 25. února 2013 v 14:58 | Reagovat

[7]: taky si yslím, že tenhle díl je nej
Stejně jako Anc s eomlouvám, že jsme si to doteď nepřečetla..
Je to naprosto neuvěřitelné..Ponořila jsme se natolik do děje..a Kinka x3 to je ňuňu ""Jak se jmenuješ?" Zeptal se nakonec. Vlčátko našpicovalo ouška, podívalo se na něj svýma modrýma očima a jemně zašeptalo: "Kiana.""-přímo si představuju ten hlas, jak řekla Kiana :3
a Caří, bereš ještě přihlášky do příběhu? jestli ano, ráda bych se totiž přidala :) jestli ne, nevadí :D

16 Kahara Kahara | Web | 25. února 2013 v 16:39 | Reagovat

maš u mě diplomek na blogu Car :D

17 Bleskoblesk Umeme Uma Bleskoblesk Umeme Uma | 25. února 2013 v 18:11 | Reagovat
18 Issepy Issepy | Web | 28. února 2013 v 11:23 | Reagovat

Aww :3
Môj názor si už počula na skype- i keď to vtedy ešte nebol celý príbeh..
Úžastné!

*zamáva jej knihou-Hobbitom :P *

19 lionness-uzuri123 lionness-uzuri123 | Web | 28. února 2013 v 21:59 | Reagovat

ahoj care to jsem já uzuri prosím skoč na můj blog je to důležité

20 lionness-uzuri123 lionness-uzuri123 | Web | 28. února 2013 v 21:59 | Reagovat

můj blog určitě najdeš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Milý návštěvníku,
děkuji, že jsi zavítal na tento blog o jedné zlatavé lvici a její zemi.
Doufám jen, že jsi tu byl spokojen a tvá přítomnost zde nebyla jen ztrátou drahocenného času.
Těším se na tvou další návštěvu.

Na celém blogu carlev15.blog.cz platí přísný ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ jakékoliv mé tvorby bez uvedení zdroje!