Únor 2015

Selfie a další obrázky

26. února 2015 v 9:26 | Thaesia Tayarinne |  Digital Art
Jelikož ne všichni z blogu často chodí na DA, rozhodla jsem se vám pár obrázků zveřejnit i tady :P
Pokud máte odvahu pohlédnout na má příšerná díla, rozklikněte prosím tento článek.


Strach uvnitř nás

20. února 2015 v 9:47 | Thaesia Tayarinne |  Témata týdne
Tenhle článek... je vážně hodně o mě. Předem vám říkám, že z něj zřejmě nepochopíte ani řádek, ale... tohle téma na mě hodně sedí, nebo se spíše snažím najít lék na bolest, což bylo minulým tématem, a proto ho píšu.

Přidávám sem i mou novou písničku, která k tématu docela sedí, alespoň myslím.


Císařova rodina

15. února 2015 v 14:15 | Thaesia Tayarinne |  Traditional ArtZdravím vás, přátelé. Omlouvám se, že přidávám víc a víc článků v jeden týden, ale tvořím, dokud mám čas a nějakou tu inspiraci :D Za chvíli to tu zase bude prázdné jak v CiArské poušti :'D Mno, ale k témtatu... Napadlo mne, že bych mohla udělat takový malý postup a ukázku toho, jak kreslím. Avšak nebude to digitálně v podobě speedpaintu, ale tradičně, akrylovými barvami na plátno. Postup svojí práce vám bduu ukazovat v podobě nafocených obrázků a popisu jednotlivých kroků.

Pokud se rozhodnu doma kreslit na plátno, jakéhokoliv formátu, není to pro mé osobní účely, ale vždy pro někoho. A ani tenhle obrázek nebyl výjimkou. Byl to dárek pro mého lvíčka. Když jsem se ho totiž ptala, co by si přál nakreslit, řekl naší příběhovou rodinu, slavnostně oblečenou. A tak jsem vzala určitý výjev z příběhu Terry Infinity, kde jsme zrovna psali a využila jsem i oblečení, které jsme měli na sobě. Nenechte se ovšem mást barvou Tayiných šatů, takto to vypadá, že jsou na svatbě, když je Askaru v černém, ale není to tak :D (Na svatbě v El'dře měla Taya šaty, které dokonale imitovaly barvu jejího kožíšku, s dlouhou vlaječkou.)


Ani nevím zda to někoho z vás bude zajímat, koneckonců, blog je hlavně o mě a já se kreslením zabývám, ale kdyby přece jen ano, klikněte, prosím, na celý článek.

Jednokřídlý - Princové a princezny, kapitola druhá

13. února 2015 v 13:18 | Thaesia Tayarinne |  JednokřídlýDalší kapitola! A k obrázku... skutečně neumím stínovat černou ani bílou. o.o

Princeznino přání

8. února 2015 v 10:11 | Thaesia Tayarinne |  PísněTak, mohla bych sem zase něco přidat. Mám nachystaných plno dalších článků, ale ještě nenastal správný čas na to, je zveřejnit. A tak mi nezbývá nic jiného než opět ukázat něco ze své tvorby. Tentokrát se jedná o mou další písničku, věnovanou mé dcerce Taye. Jmenuje se 'Princess's wish' takže v překladu 'Princeznino přání'. Je celá anglicky, vlastně ani nevím, proč jsem ji nenapsala česky, nejspíše proto, že takhle tomu bude rozumět více lidí než jen z naší republiky.

To úžasné, a proč se mi ta písnička líbí, spočívá v tom, jak byla nahraná. Konečně jsem totiž našla způsob, jak propojit kouzelný kabel, který jsem dostala k Vánocům za účelem nahrávání, z mých kláves přímo do ntb! (TAKŽE TO NEŠUMÍ!) A, olalá! Funguje to! Jsem proto neskutečně šťastná, že se mi podařila nahrát. No, dost mňoukání, pokud máte zájem, tady je písnička. A ano, skutečně nedržím tempo :D

Milý návštěvníku,
děkuji, že jsi zavítal na tento blog o jedné zlatavé lvici a její zemi.
Doufám jen, že jsi tu byl spokojen a tvá přítomnost zde nebyla jen ztrátou drahocenného času.
Těším se na tvou další návštěvu.

Na celém blogu carlev15.blog.cz platí přísný ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ jakékoliv mé tvorby bez uvedení zdroje!