Kdybych se stala milionářkou...

4. října 2015 v 16:42 | Tayarinne |  Témata týdne
... posbírala bych všechna roztomilá koťátka světa a vytvořila si doma malý útulek! ^w^

Mauria, moji milí přátelé, ale teď vážně.
Když bych skutečně vyhrála nějaký ten milion, třeba ve sportce (vyloupila banku, zfalšovala ty vzácné papírky, vydělala je na bombastickém animáku, který jsem vytvořila - haha) nebo tak (Taya vůbec nesází, takže je to impos sibru), mám zcela jasno, co bych s těmi penízky udělala. Fíha, dvě závorky v jedné větě? O_o To bude tím studeným mlíčkem a sušenkami.

Spousta lidí by si takový balík jistě nasyslila pro sebe. Nedivím se jim. V dnešní době peníze ovládají prakticky každého. Jakmile má někdo možnost zbohatnout - využije toho. A proč také ne? Peníze, ačkoliv to zní strašně, jsou metlou světa. Kdo je nemá, má se špatně. Proto je vždy lepší mít jich více. Ale... to už všechno víte. Vraťme se k tomu, co nevíte a to k tomu...

Co bych s milionem dělala já?

Rozhodně bych se penězi nenechala ovlivnit. Ale z vlastní zkušenosti vím, jak těžké je si je vydělat. Poté si hned dvakrát rozmyslíte, za jaké číčoviny ony korunky utratíte.
Největší část bych vložila do své rodiny, kamarádů a zvířectva. Koupila bych, co je potřeba a udělala jim hezký život. Mohli bychom se častěji scházet, dostali by ode mě dárky - dokázala bych jim pořídit co bych jenom chtěla.

Druhou část bych věnovala na útulky, depozita a na jiné organizace, které se starají o zvířátka. Mohli by mít pelíšky, granulky, všechno... a bylo by jim lépe. Samozřejmě, že bych si je nejraději vzala všechny domů, ale to nejde. Tak velký dům mít nebudu a nezvládla bych se postarat o takové množství zvířat (I když už teď máme doma takovou menší farmu. c:).

Když by došla řada na mě... hrozně moc bych někam chtěla letět letadlem! Mým snem je navštívit alespoň jednou za život Disneyland, kde bych vykoupila všechno se Lvím králem, a Svět Harryho Pottera na Floridě. Tam bych se zase opila máslovým ležákem... *olíznu se*
Rozhodně bych ale nechtěla letět sama. Pokud cestuji - tak jedině s někým, koho mám ráda a věřím mu. Cítím se v bezpečí a ještě lepší je, když dotyčný zná cestu a já se nemusím starat o to, na jakém nástupišti, například, přestupujeme (přestupovat v letadle na nebi xD). Miluji ten pocit.
Poté bych si pořídila Faber castelky, takové to obří balení... *začne slintat* oh... to je to nejžůžnějšíí v celé Equestrii! :D
No... a potom by už asi zbyly penízky na nespočet fluffy plyšáků, kteří by mi zdobili pokojíček. :3
Nesmím zapomenout na kamion rafaela pro svého lvíčka (pro mě plného piknik mlíčka/sushi/cheesburgerů) a myslím, že by to bylo všechno.

To je tak zhruba vše o tom, co bych udělala s milionem. xD
Jistě, že jsou to hrozně utopická přání, ale já taková jsem. Mám duši snílka a věčného lvíčete, nezkažéného touhle černou realitou, která nás obklopuje. Raději budu tvrdě padat na čumák a snít, než žít realitu a usmát se jednou za rok. :)

Mějte se hezky a snad jste si užili víkend~

Tayarinne
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Milý návštěvníku,
děkuji, že jsi zavítal na tento blog o jedné zlatavé lvici a její zemi.
Doufám jen, že jsi tu byl spokojen a tvá přítomnost zde nebyla jen ztrátou drahocenného času.
Těším se na tvou další návštěvu.

Na celém blogu carlev15.blog.cz platí přísný ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ jakékoliv mé tvorby bez uvedení zdroje!