Leden 2016

Méďopacka

28. ledna 2016 v 9:43 | Tayarinne |  Digital Art
Mauria, moji milí přátelé!

Nebojte, ještě pořád přežívám ten nával ze všech stran, především od školy, a nedostatek času sama pro sebe. :'D Ačkoliv je to tenhle rok strašně těžké, mohu hrdě prohlásit (kdyby vás to náhodou zajímalo... xD), že jsem šťastná. :')
Vím, že na blog poslední dobou měsíce vůbec nepřispívám, ale věřím, že se to změní, protože mě tohle místo nabíjí energií a vyplňuje příjemnými vzpomínkami. ♥

Vůbec jsem tu ještě nestihla popsat, jak úžasný byl můj maturiťák i koncert Imagine dragons, na kterém jsem byla a potkala svojí dcerku Noemi (poprvé v životě a takovou náhodou!!!), jak roste Tiník, co chroupe Ikaros, mňouká Borny a jiné naše zvířectvo. Ale věřte, že si tohle všechno náramně užívám.
Co se týče CiAru, stále se píše a rozhodla jsem se to nějak oživit. V hlavě se mi vyvíjí spooousta myšlenek. Muaha, hráči? Těšte se!

Abych se konečně dostala k tématu tohoto článku... *ukážu na obrázek dole*... to snad ani nemusím popisovat. xD
Nu, zkrátka... Díky jedné osobě na Asku jsem zjistila, že kočičí polštářky nejsou vůbec tak obyčejné, jak se pro někoho zdají. Koukněte:


Fascinující, že?
No... a jelikož jsem nenormální, tak jsem na to hned vytvořila nějakou tu slátaninku. :'D
Tady je:


Mnom, mnom, mnomy... to bude ode mě pro dnešek vše. xD Pokud by měl někdo zájem vidět více mých malůvek a kreseb, navštivte Tayin deviantart. ^____^
Snad se máte tak dobře, jako já. :333

Purrrr! 🐾


Milý návštěvníku,
děkuji, že jsi zavítal na tento blog o jedné zlatavé lvici a její zemi.
Doufám jen, že jsi tu byl spokojen a tvá přítomnost zde nebyla jen ztrátou drahocenného času.
Těším se na tvou další návštěvu.

Na celém blogu carlev15.blog.cz platí přísný ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ jakékoliv mé tvorby bez uvedení zdroje!