Říjen 2016

PONÍCI?!

20. října 2016 v 12:17 | Tayarinne |  Moje tvorba

Jak už název článku napovídá, bude o ponících. Yup! Znovu jsem začala sledovat My little pony Friendship is magic. Ale z trochu jiného důvodu, než čtyři roky nazpět.

Nostalgicky vzpomínám na naše dopisy s Luckou (FreckledBastard na Deviantartu), bylo boží si psát každý týden, doteď mám ty papírky plné krásných slov schované. Jsou mým pokladem. V té době jsme hodně mluvili o ponících, Lucka je ráda kreslila a i mě se líbili. Dokonce jsme si navzájem psali za některé z nich xD Byla jsem Shining Armor a Lucka zase Cadence. Krásné to časy.

V té době jsem ale neměla moc volna a tak jsem sledovat jednotlivé díly jednoduše nestíhala. Pamatuji si, že poníci byli populární i na blogu. Myslím, že někdo z mých přátel je dokonce daboval. :D

Tahle moje poníkovská etapa nějak skončila a já na ně zapomněla. Později se ke mě ale přihlásil kamarád, co chodil na stejnou školu, jako já. Zjistila jsem, že je to broník a s radostí mu nakreslila jeho ponysonu. Několikrát... xD Výsledky pro mě ale byly strašné a tak jsem se zařekla, že poníky už nikdy kreslit nebudu.

Proč je tedy sleduji teď? To je prosté... jelikož aktuálně studuji kombinaci češtiny a angličtiny, kde mimotlapem bereme i fonetiku, rozhodla jsem se začít sledovat více anglických seriálů. A tak jsem se znovu dostala k poníkům. Takže mohu říci, že sledováním poníků vlastně studuji? :'D Možná.
Hlavně se mi líbí originální vektorová grafika, která je v celém seriálu. K hlavním postavám se to oopravdy hodí, jednotlivé příběhy už nemohu posoudit, na díly, co jsem viděla před čtyřmi lety, si už moc nepamatuji a ty, které jsem shlédla v průběhu dvou týdnů, se mi líbily. :3
(A asi jsem divná... ale ty písničky jsou božííí. OuO)

A tak došlo i na to, že jsem si řekla: Heeej, nakreslím si Celestiu! Nemůže to být tak složité... nakreslit poníka... pfff...
Jo, jenomže ono to složité je. Doopravdy. Udělat tak hezké a čisté linie není žádná legrace. Zkusila jsem to, ale zachovala jsem si v tom zároveň i svůj vlastní styl (v případě druhého obrázku moc ne, kamarád si přál, aby to bylo více podle videa).
Povedenost můžete posoudit podle dvou posledních výtvorů. n_n

Celestia

Teku

Teď jedna důležitá věc... NEJSEM BRONY! To, že ráda kreslím poníky, abych si trochu rozšířila svůj art obzor, a že se mi líbí ten styl ještě neznamená, že jsem v brony komunitě. To rozhodně ne. :)

Co mňouknout na závěr? MLP FIM se mi líbí, zejména díky grafickému vzhledu a hezké animaci. Ale varuji vás, v češtině se na poníky nekoukejte a pokud s nimi chcete začít... opravdu raději vyhledejte anglický dabing.

Podzimní blíz

3. října 2016 v 23:04 | Tayarinne |  Digital Art

Hezký podzim, všem!


Já osobně podzim miluji! Stromy hrají všemi barvami a ztrácejí svoje lístečky všude možně... ♥ Tím, že jsem teď na výšce a v jiném městě, snad i v zimě konečně zažiju sníh! xD Ale na to je teď brzy, doufám. :'D Těším se, až se ještě trošku ochladí a budu moci nosit svoje plyšové ťapkové rukavice a čapku s oušky. OuO Prozatím jen usrkávám čaj a mazlím se v pelíšku se svou lviciškou od lvíčka. c: Ty koleje mají něco do sebe. :D

A co vy? Máte rádi podzimek? :333


Milý návštěvníku,
děkuji, že jsi zavítal na tento blog o jedné zlatavé lvici a její zemi.
Doufám jen, že jsi tu byl spokojen a tvá přítomnost zde nebyla jen ztrátou drahocenného času.
Těším se na tvou další návštěvu.

Na celém blogu carlev15.blog.cz platí přísný ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ jakékoliv mé tvorby bez uvedení zdroje!